Sleva 10% na vše. Kód: SUMMERISSWEET

MISFITS, Strana 2

MISFITS KVALITNÍ PREMIOVY VEGANSKÝ PROTEIN 1

MISFITS PŘÍRODNÍ PRÉMIOVÝ PROTEIN A DOPLŇKY STRAVY pro každodenní život v rovnováze. Značka Misfits se řadí na přední příčky kvalitních, prémiových, veganských proteinů a doplňků stravy na světovém trhu. Jejich produkty se rozdělují do 7 kategorií - tělo, mysl, zažívání, obranyschopnost, spánek, energie a regenerace. které dohromady napomáhají dostat Vaše tělo a mysl do rovnováhy. Od chvíle kdy se ráno probudíte, přes každodenní shon až po kvalitní spánek, Misftis výrobky Vám zajistí maximální výkon. 

MISFITS%20KVALITN%C3%8D%20PREMIOVY%20VEGANSK%C3%9D%20PROTEIN

Misfits prémiový vegasnký protein byl vyvinut ve Velké Británii ve spolupráci s předními výživovými poradci z Harley Street. Jejich protein i doplňky stravy jsou plné přírodních ingrediencí a vitamínů a šetrné k planetě  - vše je zabaleno do papírového balení a natištěné rostlinným inkoustem. 100% přírodní, 100% chutné.

 

FITSTORIES_MISFITS_VEGANSKY_PROTEIN_CESKA_REPUBLIKA

 
Misfis Balance Set Fitstories
1 677 Kč –18 %
Tip
Missfits zakladni set fitstories
1 717 Kč –20 %
Misfits Základní Fit Set - Slaný Karamel
1 373 Kč
 
Detail
Tip
Tip
Přírodní Nakopávač - Full Speed
MISFITS 100% přírodní ultimate nakopávač poskytující naprosto jedinečný přísun energie, která se postupně uvolňuje během tréninku. Dodává energii, zlepšuje pozornost během zátěžových aktivit a napomáhá k silné imunitě. Ideální partner pro Vaše fitness a maximální výkon. Obsahuje 60 kapslí v ECO balení.
559 Kč
 
Nahoru
20 položek celkem

Stránka 2 z 2 - 20 položek celkem