Slevy až 35% NEW YEAR. BETTER ME.

Cocovi OPTI-MSM Prášek - 250 G

MSM je sloučenina síry, která se přirozeně vyskytuje v našem těle. Ve své čisté formě je to bílý krystalický prášek bez zápachu s mírně  hořkou chutí.

(Methylsulfonylmethan)

  • Výrobky bez lepku, mléka a přísad
  • Vynikající kvalita
  • Certifikát ekologického zemědělství FI-EKO-201
350 Kč 304,35 Kč bez DPH
Skladem - ihned k odeslání

 

CocoVi OptiMSM je čistý prášek MSM. MSM, nebo methylsulfonylmethan, je přirozeně se vyskytující organická sloučenina síry, která je zvláště oblíbená pro sportovce a ty, kteří aktivně cvičí. Prášek CocoVi je vyráběn americkou společností Bergstrom Nutrition metodou čtyřcestné destilace. Získá se tak farmakologicky čistý 99,9% prášek OptiMSM. Pouze produkty OptiMSM byly podrobeny dvojitě zaslepeným studiím a prášky mají silné vědecké důkazy.

Síra je součástí chrupavky a pokud ji lidé příjímaji nedostatek z potravy, pak je pro ně CocoVi MSM jedinečný produkt, která má ochranný účinek na chrupavku a předchází tak bolestem kloubů, artritidě, ztuhlosti, problémy s kolenem a zády a omezeným pohybem. 

Podle výzkumu MSM může působit jako přirozené analgetikum, které pomáhá předcházet a léčit svalové bolesti, otoky a současně zlepšuje pohyb a mobilitu. Bylo zjištěno, že podporuje regeneraci po cvičení, úrazech a po operacích. 

Tip : Kyselé příchutě nejlépe maskují hořkost OptiMSM. Smíchejte prášek podle pokynů pro dávkování se sklenicí vody a vymačkejte citronovou šťávu podle chuti. Vitamin C podporuje vstřebávání OptiMSM a vyrovnává chuť.

Doporučené dávkování: 2-3krát denně, celkem asi 0,5-2 čajové lžičky rozpuštěné ve vodě. Doporučujeme začít s 1 gramem denně a postupně zvyšovat na doporučenou úroveň. Po použití vak pečlivě uzavřete.

Použití: jako takový smíchejte s vodou nebo džusem nejlépe čerstvý citronový džus. MSM funguje nejlépe ve spojení s vitamínem C.

Skladování: při pokojové teplotě nebo nižší teplotě, chráněno před světlem a vlhkostí.

Země původu:  USA

Bez lepku / veganské / bez mléka / bez přísad

Velikost balení: 250 g

 
 
Jméno značky: Cocovi
Kategorie: ZDRAVÁ VÝŽIVA