Slevy až 35% NEW YEAR. BETTER ME.

Vrácení a Reklamace

Vrácení zboží/Výměna

 

Pevně doufáme, že se Vám nové produkty budou líbit a dělat Vám radost. Zároveň ale chápeme, že ne vždy je vše tak jak jste si to představovali.

 

Pokud nejste zcela spokojeni s Vaší Fitstories objednávkou, můžete nám ji vrátit kdykoliv do 14 dnů od přijetí nákupu bez udání důvodu a my Vám vrátíme celkovou částku za zboží nebo zboží vyměníme za jiné. Zboží musí být neotevřené a v originálním obalu. Náklady na poštovné nevracíme. Dárkové karty jsou nevratné.

 

Jak postupovat při vrácení zboží?

  1. Napište email na hello@fitstories.cz s předmětem: Vrácení č. objednávky
  2. Vyplňte a naskenujte/vytiskněte si odstoupení od smlovy - vraceni zbozi.
  3. Uveďte zboží do původního stavu abychom Vám mohli vrátit plnou částku.
  4. Zboží pečlivě zabalte, aby se předešlo poškození při jeho přepravě.
  5. Celý balíček zašlete na:

Fitstories.cz

XploreFitness Na Příkopě

Na Příkopě 17

Praha 1, 110 00

 

Na této adrese není možné vrátit zboží osobně.

 

Vrácení peněz/výměna lze provést pouze při nákupu na www.fitstories.cz. Vrácení peněz/výměna není možná na zboží zakoupené od distributorů třetích stran.

Peníze za zboží zašleme co nejdříve, nejpozději však do 14 pracovních dnů od odstoupení od kupní smlouvy a po doručení vraceného zboží k nám. Pro případ jakýchkoliv nesrovnalostí si uschovejte potvrzení o odeslání zboží ať prokážete, že vracené zboží nám již bylo odesláno. Náklady na vrácení zboží jsou na straně kupujícího.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení